• Ново
Ztimi Мажите Коса Clipper 6 во 1 Коса Clipper Cordless USB Полнење Коса Clipper, Погоден за Мажи/Коса, Нос, sideburns, Детали Тример, Жилет, Телесната Убавина комплет за Мажи
zoom_in

Ztimi Мажите Коса Clipper 6 во 1 Коса Clipper Cordless USB Полнење Коса Clipper, Погоден за Мажи/Коса, Нос, sideburns, Детали Тример,

DEN 871.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Шест-во-едно коса clipper сет, пакетот содржи шест различни замена ножеви, вклучувајќи ги и жилет, косата clipper, веѓа тример, нос коса машина за позиционирање чешел, итн., кој може да ги задоволи сите ваши дневни коса поправка потреби.Двете обвивка и машина глава се направени на цврсти и издржливи материјали, кои може да се спречи рѓа и деформација, а со тоа се подобрува производ на перформансите и работниот век.Погоден за универзална напони од целиот свет, опремени со високи перформанси батерии, брзо полнење брзина и долгата употреба на времето.Шест-во-едно коса clipper сет : Ние сме подготвени комплетен сет на мулти-функционални коса clippers, вклучувајќи жилети, косата clippers, веѓа trimmers, нос коса trimmers, позиционирање чешли, вкупно шест различни замена ножеви, како и полначи информации и инструкции за употреба.Четка за чистење и одржување на нафта се најдобриот избор за вашата фризура.Материјал : школка се направени од издржлив ABS пластика.На шест различни машина глави се направени од високо-квалитет, високо квалитетни нерѓосувачки челик за да се спречи рѓа и деформација, и да го зголеми производ на перформансите и работниот век.Ултра-висок перформанс : опремени со надградена литиум батерија, 2 часа целосно наполнет, долго чекање и да го користите, специјално дизајнирани за глобалната фамилии, погодна за 100-240v универзална универзална напон.Погоден за секого : Ова лесни, ниски-бучава коса clipper можат да одговорат на потребите на целото семејство.Тоа е речиси нечујно и нема да предизвика бучава вашето бебе.Единствена Р облик на машина главата структура ја подобрува заштитата способност, без повреда на вашата кожа и вашето семејство кожата.Работата е едноставна и лесна.Да се создаде свој стил : со Оглед на тоа дека секој клиент има свој омилен стил, ние сме подготвени четири различни типови на остар агол, obtuse агол, деликатна и уметнички букви.Можете да дизајн свој фризура според вашиот омилен модел или стил.

Избор на купувачот..