• Ново
Возрасни Обновливи Мие Лицето Bandanas, Велосипедизам, Трчање Dustproof Windproof Анти-плукање Заштитна Анти-прашина Устата Лице Bandana, 5Pcs Print3
zoom_in

Возрасни Обновливи Мие Лицето Bandanas, Велосипедизам, Трчање Dustproof Windproof Анти-плукање Заштитна Анти-прашина Устата Лице

DEN 1264.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Време на испорака:5-12 дена.Материјал : Полиестер.Професионални одделение Лице на филтер : Совршено се покријат носот, устата и брадата, и блок particulate прашина од секојдневниот живот, да се обезбеди сеопфатна заштита.✿✿Сигурен и Дише материјал : прашина филтер е удобно и дише, и може да дишат правилно, дури и ако се носи за долго време.Удобно Еластична Earloop : устата филтер одговара на кожата на лицето, оставајќи нема место за прашина.Супер меки earloop елиминира притисок врз увото.✿✿Обновливи : замена може да се користи повеќе пати, дури и ако се мијат повеќе пати, тоа не ќе се намали прашина блокирање стапка, која што е многу повеќе економски и потрајни од расположливиот еден.Идеален да се користи во отворено спортови, како велосипедизам, скијање, сноубординг, и snowmobiling да се заштити лицето од ветар и одржување на топлина, исто така популарни меѓу motorcyclists и велосипедисти.

Избор на купувачот..