• Ново
Крпа Зголеми Кошница Срце Облик на Цвет Девојка Кошница Декоративни Petal Држачот за Свадба Партија Прстен Носител за Home/Ѕид/Соба Декорација
zoom_in

Крпа Зголеми Кошница Срце Облик на Цвет Девојка Кошница Декоративни Petal Држачот за Свадба Партија Прстен Носител за Home/Ѕид/Соба

DEN 372.24

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одличен подарок и keepsake предмети, погодни за дипломирање, банкет, партиски и други специјални настани.Декорација во кујната, партија соба и да покаже роденден момче или девојка колку ти е гајле!.Овој цвет кошница е за вашата или вашиот пријател' s претстојните свадба како декорација за nieces, ќерки или вашиот пријател' s роднини да се носат надолу aisle.Можете да Неверојатен Завршувањето на Вашата Страна.Добиете на вашите раце на овој цвет кошница, како една убава мало парче на сувенири да се запамети вашиот или вашиот пријател' s big ден, долго по своите над.Стилски и прекрасен украс доаѓа во сите користиме високо квалитетни материјали.Може да се користи за да се одржи цвеќиња, цветни ливчиња, бонбони и други новини.Тоа совршено ќе украсете го вашиот простор.воспевање на вашата свадба и направете ја вашата свадба романтични и.Тоа може да ви помогне да светне вашиот живот!.Опис на Овој цвет девојка кошница со прекрасен цвет дизајн домот на допир на вашата свадба processional.Свадба цвет девојка кошница ќе создадете романтична атмосфера во која сте биле во потрага за.Овој цвет девојка кошница може да воспевање на вашата свадба.Цвет девојка кошница, беше речено да биде знак на среќа, амблем на љубовта.Тоа беше дизајниран за свадба, матура, банкет и други специјални настани.Карактеристики - Боја : Бела.- Материјал : Крпа.- Големина : Прибл. 21x21x23 см.- Добиете на вашите раце на овој цвет кошница, како една убава мало парче на сувенири да се запамети вашиот или вашиот пријател s големиот ден, долго по своите над.- Овој цвет девојка кошница е совршена големина за задржување на цвеќе или ливчиња од роза.Направете вашиот одиме по aisle повод да се сеќавам!- Одличен подарок и keepsake предмети, погодни за дипломирање, банкет, партиски и други специјални настани.- воспевање на вашата свадба и направете ја вашата свадба романтични и.- Може да се користи за да се одржи цвеќиња, цветни ливчиња, бонбони и други новини.Овој цвет кошница е за вашата или вашиот пријател s претстојните свадба како декорација за nieces, ќерки или вашиот пријател s роднини да се носат надолу aisle.Пакет Including1 x petal кошница Tips Due за рачно мерење и снимање на светлина, боја и големина добил ќе бидат малку различни, и вистинскиот производ ќе примите ќе преовладува.

Избор на купувачот..