• Ново
QKKE Замена 9V за 10V AC Адаптер за Technika Bluetooth Преносни Говорникот BT1303
zoom_in

QKKE Замена 9V за 10V AC Адаптер за Technika Bluetooth Преносни Говорникот BT1303

DEN 191.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Бренд Нови, Високо Квалитетни Замена AC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач, не е оригинална, но 100% компатибилен.Текст : 100 V - 240 V во светот, Сите Производи се CE Уверение.Заштита : во Текот-напон заштита, во текот тековната заштита, кратки-коло заштита.Интелигентни Префрлување коло ќе ја признае целосната батеријата & автоматски се префрлува на штедење Plug никогаш не се загрева или overcharges батеријата, Краток спој заштита. 1 x Префрлување напојување. 12 Месеци гаранција & 30 Дена Гаранција за враќање на Парите & Живот поддршка Услуги на Клиентите.

Избор на купувачот..