• Ново
Cotsdan 2 парчиња Слатки Рогови Силиконски Калап Мини Рогови Headband Декорација на ноќта на Вештерките Cosplay Ѓаволот Рогови Коса Клипови Смола Комплет Мувла Вештерка Стап?
zoom_in

Cotsdan 2 парчиња Слатки Рогови Силиконски Калап Мини Рогови Headband Декорација на ноќта на Вештерките Cosplay Ѓаволот Рогови Коса

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

❤ Она што Ќе Добиете : 2 парчиња мини ѓаволот рогови смола мувла и 1 Pc зајакот pendant мувла.Мувла Големина : 3.8x2x3.4cm/1.5x0.79x1.34in, 2 рогови различни големина : 1.5x3cm/0.59x1.18in; 1x2cm/0.39x0.79in. 2 различни големини ќе ги задоволи вашите појавување на различни потреби. ❤ Материјал : смола накит мувла е направен од силикон.Ентериерот е мазна, еластична, еднократно, и лесно да се demold и чиста. ❤ Мулти Цел : Може да се користи за DIY различни ракотворби и коса додатоци, како што се headbands, коса клипови, венчиња, копче за синџири, ѓердани, приврзоци и др.Користи смола DIY алатки за да ви помогнат да ги направи полесно. ❤ DIY Смола Занает : Можете да додадете sequins, сушени цвеќиња, монистра, и различни бои за да смола за да создадат единствена ноќ на Вештерките ѓаволот рог, кој ќе придонесува за ноќта на Вештерките партија атмосфера. ❤ Лесно да се Де-мувла : да се Чува на внатрешноста на смола мувла мазни и чисти пред да ги користите, тоа е лесно да се извртуваат силиконски калап и извадете ја заврши смола проект, откако тие се целосно излечени.Спецификации : .Име на производ : 2 парчиња Ѓаволот Рогови.Бренд : Cotsdan.Материјал : Slilcone.Мувла Боја : Бела.Мувла Големина : 3.8x2x3.4cm/1.5x0.79x1.34in.Тип : Ѓаволот Рогови.Количина : 2 Парчиња.Функција : .Рачно изработени сите видови на накит Вештерка тема pendant силиконски калап.Сите калапи се направени од епоксидни силикони.Не-стап,лесно да се одделат, чиста.Не е лесно да се оштети.Може да издржи екстремни температура,-40°C230°C, (-40°F446°F).Голема калапи за изработка на украсни орнаменти.Вие исто така може да се додаде суво цвеќе, бисер пигмент, мика прав, сјај и sequins во смола мувла да се добие шарени занаетот.Може да се направи црна или црвена ѓаволот рог headband hairpin.Деца демонот костим додатоци.Силиконски ѓаволот рог headband исечени на косата.Answer : ___________________________ Note : . 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет Содржи : . 2 Парчиња x Ѓаволот Рогови Мувла.

Избор на купувачот..