• Ново
KELERU Тешки Флорални Железо Одборот ги Опфаќа 45x60cm Висока Температура Пеглање Крпа Пеглање Подлога Покрие Домаќинство Заштитна Изолација Против Притискање на Рампа
zoom_in

KELERU Тешки Флорални Железо Одборот ги Опфаќа 45x60cm Висока Температура Пеглање Крпа Пеглање Подлога Покрие Домаќинство Заштитна

DEN 396.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Производ : Пеглање подлога.Големина на : 40*60см.Материјал : крпа.Пакување : OPP вреќа.Дајте му на вашиот пеглање одбор нов изглед и о - толку мека површина со оваа Пеглање Одбор Капак и Подлога.Престанете со користење на оние кои се сиромашни квалитет пеглање на одборот ги опфаќа дека лесно скршена и да го уништи вашиот ден.Производ information Product : Пеглање pad Size : 40*60cm Material : cloth Packing : OPP bag Note1. Ве молиме овозможи мало отстапување за мерење.2. Поради светлината и на екранот разлика, item' s боја може да биде малку поинаков од слики, ви благодариме за разбирањето.Лесно се должи на топлина на железо, замена пеглање покрие осигурајте се дека вашиот побрзо и полесно пеглање и зачувајте го вашето време за пеглање задолженија.

Избор на купувачот..