• Ново
Samsung S20 FE Случај, Галакси S20 FE Случај, Yiakeng Shockproof Тенок Заштитен со Потпирач Тешко Телефон Покритие за Samsung Галакси S20 FE (Црна)
zoom_in

Samsung S20 FE Случај, Галакси S20 FE Случај, Yiakeng Shockproof Тенок Заштитен со Потпирач Тешко Телефон Покритие за Samsung Галакси

DEN 191.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1.Samsung Галакси S20 FE Случај, Samsung S20 FE, Yiakeng Shockproof Тенок Заштитен Со Потпирач Тешко Телефон Покритие За Samsung Галакси S20 FE 5 G. 2. Можете да добиете на : 1 Samsung Галакси S20 FE телефон случај. 3. Samsung S20 FE Случај е здрав, лесно да се примени и да се отстрани, но не и гломазна или тешки да се справи.Боите се сјајно ,Тоа е толку здрав и го заштитува Вашиот телефон совршено. 4. Galaxy S20 FE Случај удар застане е корисна!Трибината е додадена бонус за кога ќе сакате да се види видео. 5. Нашите производи се со 90 дена гаранција.Ако имате било какви прашања или нешто ќе се чувствувате незадоволни, ве молиме контактирајте со нас преку E-mail.Ние ќе среќен да се реши за вас во рок од 24 часа.Samsung S20 FE Случај има Dual-обложени Заштита за Оптимални Одбрана Од Капки.Hands-free Гледање Со Засилен и Боја-одговараше Потпирачот.Целосна Заштита Со Воздух Перница Технологија во сите Делови се вклопуваат за Samsung Галакси S20 FE 5 G Случај.Samsung S20 FE Случаи Прецизни Cutouts и Тактилни Копчиња се Обезбеди Брз Пристап.Samsung Галакси S20 FE Случај имаат тешки PC надворешен слој и флексибилни TPU внатрешниот слој за да се обезбеди тешки заштита.Galaxy S20 FE случај Две различни сместување методи да се доживее прикажување на различни растојанија.Samsung S20 FE Случај, На работ на внатрешниот слој користи воздух перница технологија за ефикасно се апсорбираат во шок.име на производ : Yiakeng потпирачот случај за Samsung S20 FE.Модел : за Samsung Галакси S20 FE.Големина :159.8x74.5x8.4mm.Материјал : TPU+КОМПЈУТЕР.Боја : црна,сина,црвена, зелена, виолетова.Спецификација За Производ : .Shockproof & Анти-паѓа.Количка за потпирачот.Топлина Дисипација.Камерата Заштита.Samsung Галакси S20 FE Телефон Случај Може да се заштити вашиот телефон, ви обезбедува со двојна заштита и тоа е многу погодно да одговорите на повиците.Ние се специјализираат во производство и продажба на високо квалитетни Samsung S20 FE Случај.Не само што бојата е убава, но Samsung Галакси S20 FE Случај функција е исто така многу добар, Галакси S20 FE Случај се покријат од гребнатини да даде вашата најдобра заштита.Галакси S20 FE Случај Може да се заштити вашиот телефон, многу погодно за снимање.

Избор на купувачот..