• Ново
WAT Мултифункционален Римската Столица Прилагодливи Тренингот Свитлива Hyperextension Клупата за Вежбање Стол Дом Салата Абдоминална Тренингот Вежби (Тип : Def)
zoom_in

WAT Мултифункционален Римската Столица Прилагодливи Тренингот Свитлива Hyperextension Клупата за Вежбање Стол Дом Салата Абдоминална

DEN 1807.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Разноврсна Функција】задниот hyperextension клупата се фокусира на развивање на вашиот долниот дел на грбот и стомачните мускули.Седат прозорци, push-up прозорци, или странични flexion, ќе ја подобри вашата флексибилност, опсег на движење, и промет со овој економичен, безбедно и лесно да се користи хипер-продолжување на клупата. 【Висина прилагодливи во осум нивоа】Кои лесно можат да се исполнат различни височини (22.8-28.3 во).Пена влошки на задникот го одржуваме телото фирма за време на вежбање.Со висока густина пена ролери ќе се обезбеди удобен поддршка кога се користи за долго време. 【На лесен-за-зафат се справи со】Дали сте за остварување на грб или стомак, кога ќе треба да се одморат, продолжена рачка е секогаш лесно да се постигне. 【Безбедно Структура】Нема Напукнување и затрепери!Не се лизга влошки се задржи повреди глуждот далеку од вас.Научни структура дизајн го прави неговиот центар на гравитација стабилна.Засенчени гумени влошки се спречи лизгање. 【Не Грижете се за Купување】Ние сме посветени да ги споделите со секој клиент се чувствуваат удобен од нашите услуги и производи.Не грижете се за инсталација, ние ќе ви испратиме инсталација туториал опфаќа делови листа.Се разбира, На клиентите ќе им помогне додека да ни e-mail. - Може да се користи за многу сила за обука како што се рацете, нозете, грбот и стомакот.Таа е идеална за обука опрема за спортски сали и домови.- Прилагодливи перница јаз, хуманизирано дизајн, 8 приспособување на висина на дршката, лесно да се прилагодат на спортски потреби на различни групи на луѓе.- Мека и густ мирис СТП материјал абдоминална подлога, удобно и дише, повеќе погоден за домашна употреба.- Задната дното цевка усвојува U‑облик на лактот дизајн за да се спречи тркалаат, триаголен прошируваат и се шири главната рамка за зголемување на товарот капацитет.- Лесен за чување, не се земе простор, и количка за дизајн ви овозможува да погодно продавница со други спортска опрема.

- Item Type:
  Hyperextension Bench
- Material:
Alloy Steel + PU
- Color:
As Picture Shown
- Installed Length:
Approx. 109cm/42.9in
- Installed Front Width:
Approx. 36cm/14.2in
- Installed Rear Width:
Approx. 66cm/26.0in
- Installed Height:
Approx. 58-72cm/22.8-28.3in
- Weight:
Approx. 14000g/493.8oz
- Maximum Load:
300kg
Installation Steps:
1. Unfold the main frame, install the support tube first, and then install the handle and base. :
2. Install pedals and cushions, etc. :
3. Check all the screws and tighten them to complete the installation. For detailed operation steps, please refer to the manual :
Package List:
- 1 x Main Frame :
- 1 x U Shape Base :
- 2 x Handle :
- 1 x Pedal :
- 1 x Thick Support Tube :
- 1 x Thin Support Tube :
- 2 x  Back Cushion :
- 2 x Leg Foam :
- 1 Bag of Accessory :
- 1 x Manual :

Избор на купувачот..