• Ново
Mimoeye 2 Pack/1 Пакет Преголеми Сина Светлина Блокирање Очила Анти напрегање на очите Работа Игри ТВ Очила за Жени и Мажи
zoom_in

Mimoeye 2 Pack/1 Пакет Преголеми Сина Светлина Блокирање Очила Анти напрегање на очите Работа Игри ТВ Очила за Жени и Мажи

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Пластична рамка.пластични леќи.не-поларизирани.Леќа ширина : 53 милиметри. 【1 Парче】 : 1 парче mimoeye сина светлина блокирање очила, mimoeye леќа може да блокира 90% од сина светлина, ослободување око замор, сува и визија паѓа. 【Заштита За Вашите Очи】 : ги ублажува визуелна замор и неудобност од долги периоди на веб сурфање, игри и работи под флуоресцентни светла со UV400 заштита и за намалување на отсјај. 【Подобар Сон】 : Игра електронски производи, како што се мобилни телефони пред спиење, мозокот е стимулирана со сина светлина и лесно се возбудуваат, што доведува до несоница.Анти-сина светлина очилата може да го блокира сина светлина од внесување на човечкото око. 【Ултра-Лесни Рамка】 : Ултра-лесни рамка материјал за издржливост и удобно долгорочно носи.Преголеми дизајн на рамка ви држи во потрага професионални и стилски додека работат или играње игри. 【Нашата Служба за корисници】 : Во случај на било какви проблеми во рок од 3 месеци, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги адреса за вашата грижа.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Избор на купувачот..