• Ново
Храна Термос,27oz Широк Устата Супа Термос за Топла Храна со Виткање Лажица,Изолирани Храна Тегла,Течење Доказ Супа Термос,од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Ручек Сад К?
zoom_in

Храна Термос,27oz Широк Устата Супа Термос за Топла Храна со Виткање Лажица,Изолирани Храна Тегла,Течење Доказ Супа Термос,од не

DEN 575.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Премиум Термос Храна Контејнер : пот-доказ ручек кутија е направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик BPA,phthalates доведе и ПВЦ слободни.Издржливи нерѓосувачки челик ентериер и екстериер се совршени за вашиот здрав оброк план.Супериорен Изолирани Храна Колба : Двоен ѕид вакуум изолација технологија држи вашата здрава, вкусна домашна ручеци, супи и топол оброк за до 8 часа или ладна до 6 часа.(За максимална температура изолација,ве молиме истурете топла & ладна вода во чување тегла да се загрее или pre-кул за 5 минути пред пакување на храна.).Голем Капацитет Храна Тегла : Со 27 оз (800ml) капацитет, оваа храна тегла е доволно голема за да го собере целиот оброк сепак, доволно мала да се вклопи убаво во детска ручек кутии или возрасни ручек кеси.Капакот со вграден-во рака е удобен за носење.Внимателен Дизајн : надворешниот капак со вграден се справи со е многу удобен за носење во движење.Храна одделение пластични доделување боул и виткање spork вклучени за да направи да се јадат како во домот.Основата на тегла е не се лизга и отпорен на гребење.Широк устата е лесно да се пополни, јадат од и чиста.Течење Доказ Супа Термос : Со силиконски запечатување прстен,храна теглата е полна затворени за да се спречи одлевање несреќи.Совршен за да се носат супа или храната за работа или на училиште.Воздухот копче на внатрешниот капак е за спречување на горење несреќи со топол воздух под притисок.(Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Користете нешто друго освен на прстите да притиснете надолу воздух дупка пред да се отвори внатрешниот капак).

Избор на купувачот..