• Ново
iON Кул-iCam Тешки Водоотпорен Shockproof Дигитални Selfie Камера со Двоен LCD Дисплеј - (Црвено)
zoom_in

iON Кул-iCam Тешки Водоотпорен Shockproof Дигитални Selfie Камера со Двоен LCD Дисплеј - (Црвено)

DEN 1008.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Цврсто, Мали, Компактни, Shockproof Dustproof и Водоотпорен да 10ft.Доловува 14 MP Фото Фотографии и Видеа.Спортски 4x Дигитален Зум со Вграден Блиц.Двоен LCD Дисплеи : Стандард 2.7" Дисплеј со Пред-Соочува (Selfie) 1.7" Екранот.Користи Две ААА Батерии (Вклучени) и прифаќа Micro SD Картички до 32 GB (Не се Вклучени).Фати секој selfie совршено со Јони Кул-i Cam Selfie Компактен Дигитална Камера.Оваа selfie cam вклучува двојна прикажува па можете да бидете сигурни дека секој е во рамка.Со пред-соочува 1.7"" / 43 mm екран значи дека ќе бидете во можност да состават совршениот selfie, така да нема да заврши со екстремни блиски ups или исецка луѓе надвор од истрел.На 14 мегапиксели сензор чува сите ваши фотографии остри и јасни за спомени можете да богатство.Донесе повеќе ставот на вашите фотографии со избор од девет специјални ефекти.Донесе на возраст ефект на фотографии со Сепија на владата, или да донесе нов поглед на вашата фотографија со Молив скица на владата.Кул-i Cam Selfie може да ви се придружат во многу локации благодарение на својата стабилна пластични дизајн.Тоа е водоотпорен до 3 м, совршен за употреба околу вода, и тоа е shockproof и dirtproof, па може да ви се придружат на ноќите надвор, како и дење авантури.Фати големи слики, секој со Јони Кул-i Cam Selfie Компактен Дигитална Камера.

Избор на купувачот..