• Ново
Chemglass CG-1968-P-22, 213 PTFE Куќишта Силикони О-Прстен за Совет
zoom_in

Chemglass CG-1968-P-22, 213 PTFE Куќишта Силикони О-Прстен за Совет

DEN 508.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Авто-Стоп Кога Отворање На Вентил.Елоксирани Алуминиумски Контрола Knob.Нула Мртов Простор.Perfluoro O-Прстени На Совет И Клипот. "Нула Мртов Простор" рамна дното вентил е дизајниран за да се спречи материи од собира во дното на садот.На PTFE мозоци вентил клипот е обезбеден со Perfluoro и TFE куќишта о-прстен за совет и две Perfluoro o-прстени инсталиран на вратило.Потрошувачка вентил е поврзан на реактор со единствена 1-1/2" beaded цевка вентил седиште дека е запечатена на реактор дното.Нашите вентил дозволи вкупно дренажа на садот содржина.На sidearm има 3/4" beaded цевки вклучите.

Избор на купувачот..