• Ново
Не се Наруши Вратата Закачалка Знак, Јога Во Сесија Знак, ве Молиме да Не се Наруши Знак, 2 Пакет, ПВЦ Пластика (Печатени на Двете Страни), Јога Подарок за Дом, Канцелар
zoom_in

Не се Наруши Вратата Закачалка Знак, Јога Во Сесија Знак, ве Молиме да Не се Наруши Знак, 2 Пакет, ПВЦ Пластика (Печатени на Двете

DEN 147.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пакет : 2 парчиња не се наруши вратата закачалка знак, двете страни печати : Јога Во Сесија, ве Молиме да Не се Наруши.Издржлив Материјал : Направен од Високо-квалитетни ПВЦ пластика со Анти-УВ и водоотпорен печатење.Издржливи, трајни и ripstop.Големина : 9 x 3.5 инчи, 0.04 инчи дебела.Дупката е универзална големина и ќе работиме со сите стандардни вратата копчиња.Учтиво Потсетување : На јога во сесија вратата знак покажува дека вие не сакате да ве вознемируваат и потреба за приватност во тој момент.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : не се наруши вратата знак се користи како тивка знаци, јога во тек знак, јога подарок, Онлајн Сесии и Онлајн Часови, Домашни Канцеларии.

Избор на купувачот..