• Ново
SPNEC Пластични Стискаш Келеш Condiment Шишиња, за Ketchup Сенф Mayo Топли Сосови Маслиново Масло (Боја : Сина)
zoom_in

SPNEC Пластични Стискаш Келеш Condiment Шишиња, за Ketchup Сенф Mayo Топли Сосови Маслиново Масло (Боја : Сина)

DEN 997.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Само треба да нежно притиснете на копчето погоре, маслото ќе се испрскаат како магла.Тоа може да биде инсталиран соја сос, масло, оцет и сл.Секој шишиња е придружен со долен капак кој може да биде поставен директно на долниот капак, кога ќе се користат нагоре.Големина : 13cm x 5.5 cm /5.07" x 2.15"(прибл.).За смешни и удобен живот : Погоден за секојдневна употреба, семејни дружења, забави, кампување, ресторани, хотели, свадби итн.Исто така кујната essentials кога Божиќ,Роденденот,Благодарение Давање,Нова година е Ден,Свадбен,итн.Функција : Тоа може да биде инсталиран соја сос, масло, оцет etc Only треба да нежно притиснете на копчето погоре, маслото ќе се испрскаат како fog Suitable за вашата кујна или се надвор од скара и други activities Each лажица е придружен со долен капак кој може да биде поставен директно на долниот капак кога ќе се користи upeasy за ракување со соодветна количина фармацевт во притиснете style Material : ABS и PSColor : Црвена, сина, Orange Size : 13cm x 5.5 cm /5.07" x 2.15"(прибл.)пакетот вклучува : 1x Soy Сос bottles Note : актуелната прирачник за мерење на големината може да има некои грешки.Вистинската големина е предмет на вистинскиот производ.Поради различни прилагодувања на светлото и снимање услови, боја на сликата може да се разликува малку од реалните на производот.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

Избор на купувачот..