• Ново
Tennsco T2-4826-SO84 Тенок Профил Shelve Без Слотови, 22 Колосек, 48 Ширина, 26 Длабочината, 25/32 Висина, Премија Бела
zoom_in

Tennsco T2-4826-SO84 Тенок Профил Shelve Без Слотови, 22 Колосек, 48 Ширина, 26 Длабочината, 25/32 Висина, Премија Бела

DEN 840.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Без Слотови. 22 Колосек.Ширина : 48".Длабочина : 26".Боја : Премиум Бела.Овој тип на Производ име е Tennsco Тенок Профил Shelve без Слотови, 22 Колосек, 48" Ширина, 26" Длабочината, 25/32" Висина, Премија Бела.Овој производ е произведен од страна на Tennsco Корп Овој Производ е произведен во сад.

Избор на купувачот..