• Ново
JOYJOO Над Вратата Куки за Кабинети и Шкафове, Вратата Ги Куките за Клучеви, Крпи, Кеси за Фиока Кујна Бања Канцеларија Нерѓосувачки Челик Комунални Куки, Мат Црна Сет ?
zoom_in

JOYJOO Над Вратата Куки за Кабинети и Шкафове, Вратата Ги Куките за Клучеви, Крпи, Кеси за Фиока Кујна Бања Канцеларија Нерѓосувачки

DEN 407.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направени од SUS 304 од не ' рѓосувачки челик, кој е durably и сигурен материјал за секојдневна употреба.Бранеа Никел и Мат Црн финиш е совршен за секој стил на декорирање, се вклопува во повеќето бања и кујна.Лесно да се Инсталира, отворен дизајн овозможува лесно движење.Мерки : 0.98" W x 0.94" D x 3.85" H (x 2.5 2.4 x 9.8 cm); Кука отворање на е 0.87" (2cm) одговара на вратата и фиоките.Не се лизга влошки одговара безбедно и штити кабинети; Одлични за кујна, бања и перење соби.Повеќенаменски Простор Saver : на Овие куки современ дизајн за бесење на грб, шамија, шапка, крпи, чанта, јакна, облека, ранец, чадор, клучеви.Сет од 4 парчиња : Тези кабинет куки доаѓа како збир на 4 парчиња и може да се користат заедно или во одделни простори.Игран : Лесно да се инсталира Погоден за повеќето Крпа, Клучеви, вреќи Чувајте го на чиста и уредна спецификација на Производот : Материјал : Направен од SUS 304 од не 'Рѓосувачки Челик Големина : 0.98" W x 0.94" D x 3.85" H (x 2.5 2.4 x 9.8 cm); Кука отворање на е 0.87" (2cm) Пакување листа : 4* Грб куки Не се лизга влошки.

Избор на купувачот..