• Ново
BRISHINE T5 37 74 2721 LED Светилки Брилијантен Црвено со Пресврт Заклучување Приклучок, Canbus Грешка Слободни PC74 PC37 882 Табла Инструмент-Таблата Светла Мерач Кластер Цртичка Ин?
zoom_in

BRISHINE T5 37 74 2721 LED Светилки Брилијантен Црвено со Пресврт Заклучување Приклучок, Canbus Грешка Слободни PC74 PC37 882 Табла

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★Супер Светло : Пакет од 10 светилки.Прозрачна Флукс : 300lm/сијалица.Боја : Брилијантно Црвена Боја.Работен Напон : 12 V.Wattage : 0.42 W/сијалица. 5 PCS 3014-SMD LED Чипови, многу посветла од халоген светилки. ★30,000+ Часа животен век : Направен од високо квалитетни материјали со одлична отпорност на топлина.Енергија-заштеда, ниска температура, ниска потрошувачка на енергија.Stably последните 30.000 денари+ часа, во споредба со само 2000 часа за блескаво светилки. ★Лесен за Инсталација : FITMENT : Сите T5 Оптоварување Тип 17 18 27 37 58 70 73 74 79 85 86 206 207 286 306 307 308 406 407 2721 и PC74 PC37 PC118 882 големина Пресврт заклучување на инструмент табла и мерач осветлување сијалица.Пакетот Вклучува : 10pcs T5/74 LED светилки и 10pcs PC74/PC37 пресврт заклучување на штекерите (подножјата).(Овие PC74 Пресврт Заклучување Приклучоци се компатибилни за 3/8" или 9mm дијаметар дупка во таблата.). ★ ШИРОКА ПРИМЕНА ОПСЕГ : Табла Инструмент-Таблата Светла, Инструмент Табла Светла, Мерач Светла, Суета Огледало Светла, Ракавица Кутија Светла, Footwell Светла, Багажникот Светла итн. ★Купи со доверба!Овие T5 ЛЕР светилки е највисок квалитет на LED светилки кои се достапни на пазарот и ние нудиме ЕДНА ГОДИНА гаранција и пријателски услуги на клиентите одговори во рок од 24 часа.Карактеристики : -Лесна инсталација како директна замена на сијалица -Ултра Сјајна LED, уникатен и повеќе живописни бои -Побрзо времето за одговор, не блескаво задоцнување. -Led диодите ќе не изгори вашите акции жици, ниту се топи светилка покрива. -Ниска температура, ниска потрошувачка на енергија, & долготраен живот до 30.000 денари + часа.Спецификации : Сијалица Тип : T5/74 Штекер Лумен : 300 LM/сијалица LED Живот : 30000+Часа Боја : Брилијантен Црвени LED Кол : 5 Led диоди LED Type : 3014 SMD Излез : 0.42 W Оперативен Напон : 12 V Крстот Референца : T5 17 18 27 37 58 70 73 74 79 85 86 206 207 286 306 307 308 406 407 2721 PC74 PC37 PC118 882 итн.Примена : внатрешни работи светлина, табла светлина, инструмент-таблата светлина, мерач кластер индикатор светлина, мапата купола светлина, табличка светлина, trunk/карго светлина, вратата учтивост светлина, брзинометар светлина, броило светлина, tachometer светлина, проверете мотор светлина, клима уред укажува светлина, централната конзола светлина, суета огледало светлина, ракавица кутија светлина, од страна на светлина итн.Пакетот Вклучува : T5/74 LED светилки *10 PC74/PC37 пресврт заклучување на штекерите (подножјата)*10 Белешки : филтер систем може да не се 100% точни, крушка големина може да се разликува помеѓу уреденост на вашето возило.Ве молиме двојно проверете сопственици на manual (рачно) или оригинални сијалица број за да се потврди пред ставање на ред.BRISHINE е професионална голем производител на сите типови на LED осветлување производи и се СОКРИ осветлување производи, интегрирање на развој и производство заедно.Имаме многу години на историјата во авто светлина поле.Сите наши предмети се опфатени со 1 Година гаранција и ние нудиме пријателска 24 часа услуги на клиентите, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои на секое прашање или барање.

Избор на купувачот..