• Ново
Астрономски Подароци Оркестарот АНТИЧКИ МОРСКИ ТЕЛЕСКОП 18 СО КОЖА МАСКА
zoom_in

Астрономски Подароци Оркестарот АНТИЧКИ МОРСКИ ТЕЛЕСКОП 18 СО КОЖА МАСКА

DEN 923.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ДИЗАЈНЕР на рачно изработени ТЕЛЕСКОПОТ PULLOUT ТЕЛЕСКОП СО КОЖНА футрола со ГОЛЕМИНА : 18 ИНЧЕН телескоп е инструмент кој помага во набљудувањето на оддалечени објекти со собирање на електромагнетна радијација (како видлива светлина).Првиот познат практични телескопи биле измислени во Холандија на почетокот на 17 век, со користење на стакло леќи.Тие се наоѓаат во употреба во земјата на апликации и астрономијата.Понудените телескоп е составен од добар квалитет месинг и кожа.Таа има одличен magni.ДИЗАЈНЕР на рачно изработени ТЕЛЕСКОПОТ PULLOUT ТЕЛЕСКОП СО КОЖНА футрола со ГОЛЕМИНА : 18 ИНЧЕН телескоп е инструмент кој помага во набљудувањето на оддалечени објекти со собирање на електромагнетна радијација (како видлива светлина).Првиот познат практични телескопи биле измислени во Холандија на почетокот на 17 век, со користење на стакло леќи.Тие се наоѓаат во употреба во земјата на апликации и астрономијата.Понудените телескоп е составен од добар квалитет месинг и кожа.Таа има одличен зголемена моќ и доаѓа со убава кожа случај.Тоа може да се користи како една убава објект на дом и канцеларија или може да се користи како функционално парче.

Избор на купувачот..