• Ново
Qingsi 2 Парчиња Мушка Дизајн Одбор Хривнија Дизајн Одбор Flocked Мушка Одбор Ѓердан Beading Накит Организатор Фах DIY Накит Одлуки Послужавник,Стил 1
zoom_in

Qingsi 2 Парчиња Мушка Дизајн Одбор Хривнија Дизајн Одбор Flocked Мушка Одбор Ѓердан Beading Накит Организатор Фах DIY Накит Одлуки

DEN 394.08

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Пластични, Flocked Крпа.Големина на : Стил Б 35*20cm;Стил D 34.5*26cm.КОРИСНИ : Помага накит crafter се измери и да се прилагоди ѓердан и нараквица должини во текот на процес на дизајн.Тоа може да ви помогне да дизајн различни стилови без низа бисери заедно.Заштеда на ВРЕМЕ : Ова лежиште одбор го прави многу полесно да се планираат ѓердан или нараквица дизајн пред stringing.Совршен за полагање надвор сложена beading, без страв од монистра возен далеку.Покрај тоа, овој одбор е такво време чувар, и ја Прави beading толку многу полесно.ПРИМЕНА : Одлична за занает проекти, занает ентузијасти, мушка stringing, усогласување на монистра pior да stringing, сортирање и организирање.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 Пакет Мушка Дизајн Одбор.Материјал : Пластични, Flocked Крпа.Големина на : Стил На 26.5*26cm;Стил Б 35*20cm;Стил C 32*24cm;Стил D 34.5*26cm.КОРИСНИ : Помага накит crafter се измери и да се прилагоди ѓердан и нараквица должини во текот на процес на дизајн.Тоа може да ви помогне да дизајн различни стилови без низа бисери заедно.Заштеда на ВРЕМЕ : Ова лежиште одбор го прави многу полесно да се планираат ѓердан или нараквица дизајн пред stringing.Совршен за полагање надвор сложена beading, без страв од монистра возен далеку.Покрај тоа, овој одбор е такво време чувар, и ја Прави beading толку многу полесно.ПРИМЕНА : Одлична за занает проекти, занает ентузијасти, мушка stringing, усогласување на монистра pior да stringing, сортирање и организирање.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 Пакет Мушка Дизајн Одбор.

Избор на купувачот..