• Ново
Vollmer 43836 Metzgerei Хубер куќи
zoom_in

Vollmer 43836 Metzgerei Хубер куќи

DEN 1898.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Автентични дизајн и квалитет.Бродови од сад.Точно-во-живот детали.За модел воз распоред и dioramas.Производителот : Vollmer Уметност.-Број 43836 EAN : 4026602438368 Мерач H0 1 : 87 Димензии (Dxšxv) : 120x100x95 mm Metzgerei Хубер.

Избор на купувачот..