• Ново
Boudica Контрола Шампон & Boudica Мазна & Сјај Клима Уред - Сулфат Слободни, Боја & Keratin Пријателски - Големи Шишиња
zoom_in

Boudica Контрола Шампон & Boudica Мазна & Сјај Клима Уред - Сулфат Слободни, Боја & Keratin Пријателски - Големи Шишиња

DEN 936.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

BOUDICA Контрола Шампон е идеален за сите типови коса, особено летаат далеку, или неконтролирани коса.BOUDICA Мазна & Сјај средството за смекнување на косата, додава сјај да ја намалат косата & tames летаат далеку косата оставајќи тоа управува и detangled.Пријател на сите Типови Коса, вклучувајќи Боја или Keratin Исправи.Уверение Вегетаријанци.Ослободени од Сулфат, Груби Соли, Гликол, Формалдехид, Paraben.Шампон : Со Silsense П Плус, Органски Здравец, Сандаловина Масла, Grapeseed & Авокадо Масла.Клима уред : Со Erythritol & Panthenol за поголем сјај, Органски Здравец, Бергамот & Grapeseed Масла.BOUDICA Контрола е салон квалитетот на косата-стабилизирачки шампон, совршен за сите типови коса, особено летаат далеку, или неконтролирани коса.Boudica Контрола е исполнет со здравец и cedarwood масла и е одлична за боја или keratin исправи косата.BOUDICA Мазна & Сјај средството за смекнување на косата е салон за квалитет на производот, совршен за сите типови коса, особено летаат далеку, или досадна коса & помага да се остави косата да се управува и detangled.Мазна & Сјај, исто така, е пријател на обоените или keratin исправи косата.Boudica работи од коренот до врвот оставајќи вашата коса чувство здрава, богати и живописни.

Избор на купувачот..