• Ново
Fennco Стилови Антички Змеј Метал Салфетка Прстените, Поставени на 4 - Pewter Салфетка Носители за Дома Декор, Трпезариска Маса, Банкети, Семејството Собирање и Специјалн?
zoom_in

Fennco Стилови Антички Змеј Метал Салфетка Прстените, Поставени на 4 - Pewter Салфетка Носители за Дома Декор, Трпезариска Маса,

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

АНТИЧКИОТ ЗМЕЈ МЕТАЛ САЛФЕТКА ПРСТЕНИ – Драматично и whimsical, овие змеј салфетка прстени даваат елегантен допир за да поставите поставки.Античкиот и традиционален Кинески змеј дизајн со лушпеста тела и жестока глави се надополнуваат еден спектар на садовите и постелнина особено кога Азија празник е на менито, тие се совршен избор за tasteful декорација на вашиот јадење во собата или tabletop.СОВРШЕНО ДЕКОРАТИВНИ ПРСТЕН DÉCOR – Во интервал од 1,5 инчи во дијаметар, овие круг прстени се совршено големина за раслојување за вашето јадење амбиент.Цврст и обновливи метал салфетка прстени, совршен за семеен собир или тематските партии, но, исто така, направи голема формална вечера или секојдневниот салфетка прстен надополнет со вкусен оброк.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ – Ние направена за нашата класичен салфетка прстени од супериорен квалитет метал и злато позлатен заврши.Издржливи, видлив и лесен за место чисти, овие скулптури салфетка носителите на една вистинска инвестиција за вашата маса оркестарот.Избришете со влажна крпа.МУЛТИ-ЦЕЛ КОРИСТЕЊЕ – змеј метал салфетка прстени се идеален за секоја прилика, совршен за подобрување на вашиот страни и оброци, тематските партија, внатрешна/надворешна настан, и повеќе.Впечатлив и уникатен pewter салфетка прстен кој ќе додадете контакт од мистика до вашата маса.КРЕАТИВЕН ПОДАРОК ИДЕЈА – На pewter салфетка прстен поставете го прави декоративен и функционален housewarming подарок, водителка подарок или Божиќ Настани, Годишнина, или Роденденски подарок за на маса décor љубовник во вашиот живот.Fennco Стилови Антички Змеј Метал Салфетка Прстените, Поставени на 4 Драматични и whimsical, овие змеј салфетка прстени даваат елегантен допир за да поставите поставки.Античкиот и традиционален Кинески змеј дизајн со лушпеста тела и жестока глави се надополнуваат еден спектар на садовите и постелнина особено кога Азија празник е на менито, тие се совршен избор за tasteful декорација на вашиот јадење во собата или tabletop.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ : Димензии : 1.5 х 1.5 инчи Материјал : метал Грижа Инструкции : избрише со влажна cltoh Нашата Филозофија : Во Fennco Стилови може да се продавница внимателно одбран опсег на дом, начин на живот и дарот производи.Ние веруваме дека нашите домови треба да биде одраз на патувањата земаме.Нашите лични простори заслужуваат дизајни со душа, една приказна, и цел.Нашиот начин на живот бренд нуди инспириран живеат преку високо квалитетни производи, ексклузивни дизајни, и безвременски стил.Имаме за цел да код етнички, во потрага за производи кои се направени од одржливи материјали и дизајниран да трае и да бараат од Лицата кои се свесни за нивното влијание врз животната средина.

Избор на купувачот..