• Ново
NSBSZH 5Pcs/Set Божиќ Декорација Светла LED Бел Снегулка Светлина String 3D Акрилик Виси Почетниот Прозорец Ѕид Светилка (Боја : А, Големина : 11.516 см)
zoom_in

NSBSZH 5Pcs/Set Божиќ Декорација Светла LED Бел Снегулка Светлина String 3D Акрилик Виси Почетниот Прозорец Ѕид Светилка (Боја :

DEN 10699.44

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Најдобар Украси и Подароци.Тој ќе биде празнична прилог на вашата домашна декорација.Тие се совршен подарок за денот на Благодарноста и Божиќ празник декорација.Совршена големина за да додадете забава живописни бои во вашиот дом.Донесе силна Божиќ празнична атмосфера за вашето семејство,совршен за Божиќ декорација.Најдобар Украси и Подароци.Тој ќе биде празнична прилог на вашата домашна декорација.Тие се совршен подарок за денот на Благодарноста и Божиќ празник декорација.Совршена големина за да додадете забава живописни бои во вашиот дом.Донесе силна Божиќ празнична атмосфера за вашето семејство,совршен за Божиќ декорација.Спецификација : Боја : како на сликата.Материјал : cloth Size : 11.5*16cm Package се вклучени : 5 Pcs/set Божиќ Декорација Светла LED Бел Забелешки : 1.Само продаде главни производи,а не на други производи.2.Од упатството мерење се потребни,ве молиме оставете простор од 1-3 см.3.Поради екран разлики,бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја,ве молиме овозможи.Ве потсетам : По добивањето на пакување,ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!.

Color:
as picture.
Material:
cloth
Size:
11.5*16cm
Package included:
5Pcs/set Christmas Decoration Lights LED Bell :
Notes:
1.Only sell main products,not other products. :
2.Since manual measurement is required,please leave a space of 1-3 cm. :
3.Due to screen differences,the color may be slightly different from your expected color,please allow. :
Remind:
After receiving the packaging,please check the packaging and the product carefully.If the received item is defective or has any questions,please contact us via email to resolve the problem.We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :

Избор на купувачот..