• Ново
Sunfenle Smart WiFi Градина Наводнување Систем Двојна Пумпа Затворен Автоматска Постројка Waterer Далечински Контролирани Наводнување капка по капка Комплет Интелигентни СТ
zoom_in

Sunfenle Smart WiFi Градина Наводнување Систем Двојна Пумпа Затворен Автоматска Постројка Waterer Далечински Контролирани Наводнување

DEN 1912.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Совршен Градинарство Подарок - Автоматски наводнување капка по капка комплет ќе биде совршен подарок за градинарство љубовници.Комбинираат пумпа и 30-ден црево тајмер во 1 автоматско капе наводнување комплет.Со надградена пумпа, на автоматско полевање може да се вода колку што 15/20 садови.Далечински Управувач - Поврзете го вашиот паметен телефон на растенија само полевање via bluetooth.Користете Стан за контрола на систем за наводнување.Научни Вода-Заштеда на Дизајн - Користење на наводнување удели може да се спаси барем 70% од водата во споредба со традиционалните спреј и растенијата наводнување drippers.Снабдувањето со вода е околу 400ml во минута.Мемориска Функција - Можете да ги следите вашиот наводнување временски опсег 0-999 секунди, по поставувањето на програмата,подесувањата се зачувани во внатрешната меморија автоматски.Нема да има потреба да reprogram вода тајмер секој пат кога батериите се промени.Два Начини на Моќ - Користете 4*АА батерии (не вклучувајќи АА батерии) или USB конекција моќ да се кандидира на затворен растенијата наводнување систем.Кога батеријата и USB напојување постојат во исто време, системот ќе ви даде приоритет на USB полнач за моќ.Тоа може да се држи вашиот растенија здрава кога ќе си одат надвор за патување.

Избор на купувачот..