• Ново
Cambro Обратно Храна Бар 6Ft Sc-Htred (VBR6158) Категорија: Храна Барови
zoom_in

Cambro Обратно Храна Бар 6Ft Sc-Htred (VBR6158) Категорија: Храна Барови

DEN 465.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Обратно Храна Барови Служат Бафет, ладна храна, 6 ft.единица, 82"L x 42-1/2"W x 62-3/4"H, има (5) целосна големина храна тави, accommodates различни големина храна тави до 6", се изведува со факултативниот Camchillers или Cold Fest, двапати ѕид полиетилен, лиен-во рачки, навој славина на мозоци, не-електрични, (4) 6" вртливата casters со сопирачки, топла црвена (направени да нарачате), NSF.

Избор на купувачот..