• Ново
Deryang Риба Изолација Кутија, Транспарентни Аквариум Одгледување на Сад, за Аквариум
zoom_in

Deryang Риба Изолација Кутија, Транспарентни Аквариум Одгледување на Сад, за Аквариум

DEN 371.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Едноставна операција, брзо склопување и расклопување чистење, едноставен и практичен.Направи на безбеден транспарентна пластика, кои се користат да се хранат, се изолира риба, и лесно да се види вашиот малолетници.Фиксни на ѕидот на аквариумот преку вшмукување чаша, и две‑слој комбинација нема да го окупира просторот.Автоматско лебдечки на нов тип вшмукување чаша има подобра адсорпција ефект, и две‑слој комбинација не го окупира просторот.Изолација празнини ефикасно ги штити малолетничка риба од инвазијата на возрасните риби и ја подобрува стапка на преживување на малолетници на риба.Функција : 1. Направи на безбеден транспарентна пластика, кои се користат да се хранат, се изолира риба, и лесно да се види вашиот малолетници.2. Автоматско лебдечки на нов тип вшмукување чаша има подобра адсорпција ефект, и две‑слој комбинација не го окупира просторот.3. Изолација празнини ефикасно ги штити малолетничка риба од инвазијата на возрасните риби и ја подобрува стапка на преживување на малолетници на риба.4. Фиксни на ѕидот на аквариумот преку вшмукување чаша, и две‑слој комбинација нема да го окупира просторот.5. Едноставна операција, брзо склопување и расклопување чистење, едноставен и практичен.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Типот На : Риба, Одгледување Box Suitable : Риба Големина : Прибл. 22.5 x 9.2 x 9.7 cm/8.8 x 3.6 x 3.8 in Function : Новороденче риби и други повредени или е повредено од риба може да биде безбедно isolated Material : Plastic Package Листа : 1 x Incubator2 x Suckers.

Избор на купувачот..