• Ново
QC15 Кабел Замена Аудио Продолжување Кабелот само се вклопуваат QuietComfort QC15 Слушалки во согласност со Микрофон
zoom_in

QC15 Кабел Замена Аудио Продолжување Кабелот само се вклопуваат QuietComfort QC15 Слушалки во согласност со Микрофон

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

QC15 кабел компатибилен со Bose Quiet Comfort15 приклучок за Слушалки.На QC15 слушалки замена мозок е направен од TPE.Метежот слободни дизајн и Подобрена covercircuit одбор изградба обезбеди екстремна издржливост.Замена кабелот од Bose QC15 headphone е направен со злато позлатен конектори кои обезбедуваат екстремни јасност аудио пренос ,и можете да уживате во чиста и природна музика.Работа со уреди опремени со стандарден 3.5 мм аудио џек .Вклучува вграден Далечински & Микрофон за Apple&Smartphone Уреди, обезбедува дополнителна погодност за hands-free повици и музика операција.Замена Аудио Кабел за Продолжување QC15 Кабелот само се вклопуваат Quiet Comfort QC15 Слушалки во согласност со Микрофон QC15 кабел компатибилен со Bose Quiet Comfort15 приклучок за Слушалки.На QC15 слушалки замена мозок е направен од TPE.Метежот слободни дизајн и Подобрена covercircuit одбор изградба обезбеди екстремна издржливост.Замена кабелот од Bose QC15 headphone е направен со злато позлатен конектори кои обезбедуваат екстремни јасност аудио пренос ,и можете да уживате во чиста и природна музика.Работа со уреди опремени со стандарден 3.5 мм аудио џек .Вклучува вграден Далечински & Микрофон за Apple&Smartphone Уреди, обезбедува дополнителна погодност за hands-free повици и музика операција.Во Согласност Далечински Функции : Одговор / откажам телефонски повици Прилагоди висок / низок музика јачина на звук Одберете претходна / следна музички нумери.

Избор на купувачот..