• Ново
TIGERSECU 4 Пакет 60-Нозе (18 Метри) BNC Видео енергетски Кабли за видео надзор за Безбедност на Камерата и Надзор Системи (4-Pack, Црна)
zoom_in

TIGERSECU 4 Пакет 60-Нозе (18 Метри) BNC Видео енергетски Кабли за видео надзор за Безбедност на Камерата и Надзор Системи (4-Pack,

DEN 719.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Зголемување на опсегот на вашиот TIGERSECU безбедносна камера систем од 240 метри (72 метри) со овој 4-пакет на 60ft продолжување кабли способни за пренесување на видео сигнали и DC моќност заедно.Компатибилен со голем број на TIGERSECU безбедносни камери стилови и D1, AHD, TVI, CVI, и SDI камери, овој кабел се поврзува лесно да вашиот mainframe постави.Обезбедува времето-отпорни на изградба, па можете да го користите кабелот во затворени простории и на отворено.Солиден, траен и оценет да издржи екстремни температури, овие 100% бакарни кабли се идеални за во-ѕидот инсталации и речиси било внатрешна или надворешна средина.Оваа група ги вклучува четири 60ft (18-метри) црна боја BNC кабли.Сите TIGERSECU додатоци (кабли, моќ адаптери) се поддржани од страна на Доживотна Поддршка и една година гаранција обезбедена од страна TIGERSECU.Заштитете го вашиот дом или бизнис на сите времиња, со high-definition надзор систем од TIGERSECU Home Security.За повеќе од 20 години, TIGERSECU е посветен самите за производство на високо-дефиниција безбедносни камери и CCTV системи дизајнирани за да се заштити вашиот дом и да ја задржите вашиот бизнис безбеден.Напредни функции од професионални и квалитетни системи за видео надзор се рационализација да се направи подесување лесно - и сето тоа додека кориснички апликации за поддршка на мобилен гледање со далечински известувања дека бидете информирани додека сте далеку од дома и бизнис.

Избор на купувачот..