• Ново
30 Компјутери Дрвени Мини Правоаголник Креда Одбор Клипови Порака Креда Одбор Знаци за Дома Забелешка Преземање,Партија Декорација, Свадби, Градина, DIY Занаети
zoom_in

30 Компјутери Дрвени Мини Правоаголник Креда Одбор Клипови Порака Креда Одбор Знаци за Дома Забелешка Преземање,Партија Декорација,

DEN 124.32

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјали : Дрво,Секоја мини chalkboard со дрвена clothespin што ви овозможува да прикачите мала chalkboard било каде треба да бидат означени.Одбор Големина : 4*2,2 см/1.57*0.87 инч.Совршен за етикетирање алатка за вашиот складирање, порака одбор за вашето семејство, или украс за вашата партија.Мини, лесни, afforable, може да се користи последователно ако користите креда или етикета.МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛНИ : дрвени мини табла не само како место име и порака одбор"," но исто така да додадете селски DIY чувство за вашата декорација за свадба партија табела број одбор, место картичка, корист ознака, растенијата декоративни знак, храна етикети, храна име картичка и настани, канцеларија, кујна, име ознаки, мини храна мени одбор.Материјал : wood Color : црна Одбор Големина : 4*2,2 см/1.57*0.87 inch Clip Големина : 3.5*0.7 cm/1.38*0.28 inch Each пакет вклучувајќи го и 30 компјутери chalkboard labels клипови.

Избор на купувачот..