• Ново
Декоративни Туш Завеса Куки Волкот Планирам Туш Завеса Прстени Rustproof Метал Ролери Бања Туш Прачки Завеси Облоги,Сет од 12 1.45x1.45in
zoom_in

Декоративни Туш Завеса Куки Волкот Планирам Туш Завеса Прстени Rustproof Метал Ролери Бања Туш Прачки Завеси Облоги,Сет од 12 1.45x1.45in

DEN 527.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал: нерѓосувачки челик,кристално стакло.Димензија:3.7x3.7cm/1.45x1.45inch.Повод:мода туш завеса кука за спалната соба,бања,статистика,дневна соба.Моделот:мода шема дизајнер направи туш завеса кука различни од другите.Decration:овој туш завеса кука ги красат вашата бања,уживајте во вашиот туш.Високо-квалитетни модни нерѓосувачки челик туш завеса куки се обезбеди безбедност за да го задржи вас и вашата бања чиста и удобно.Се надеваме дека ќе може да уживате во вашиот туш време.Материјал: нерѓосувачки челик, кристал glass Dimension:3.7x3.7cm/1.45x1.45inch Pattern:мода шема дизајнер направи туш завеса кука различни од others Occasion:мода туш завеса кука за спалната соба,бања,статистика,живеење room Gift:ова е добар подарок за вашите деца,љубовник за реновирање на вашиот home Decration:овој туш завеса кука ги красат вашата бања,уживајте во вашиот shower Note:туш завеса кука содржи 12 парчиња.

Избор на купувачот..