• Ново
Бебе Девојки Тоа е Мојот 1/2 /1 /2/3-ти Роденден Торта Пресече Облека Принцеза Onesie Туту Здолниште W/Чорапи&Headband 4PCS Сет
zoom_in

Бебе Девојки Тоа е Мојот 1/2 /1 /2/3-ти Роденден Торта Пресече Облека Принцеза Onesie Туту Здолниште W/Чорапи&Headband 4PCS Сет

DEN 423.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

5" / 52cm; Romper Должина : 17.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.5 cm; Врвот Должина : 16.0" / 46cm; Здолниште Должина : 10.5" / 42cm; Половината : 18.0" / 28cm; Чорапи : Ознака Бр.Една Големина : Единствена Должина : 4.Ајде да се создаде незаборавни спомени со нашите симпатична Цртан филм глувчето облека за вашето бебе е прв роденден!го подобрува односот помеѓу родителите и децата, со додавање на повеќе забава и интерес да семејства,Прима многу комплименти,Вашето задоволство е нашето најголемо задоволство.5" / 24cm; Ознака Бр 2 Y : Препорачана Големина за Деца : 2 Години; Биста : 21.

Избор на купувачот..