• Ново
СПС Бренд 12V 2.3 Ах видео камера Замена на Батеријата за Magnavox CVL325 Видео Камерата
zoom_in

СПС Бренд 12V 2.3 Ах видео камера Замена на Батеријата за Magnavox CVL325 Видео Камерата

DEN 832.08

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Еден 12 V 2.3 Ах SLA Замена на батерии за Magnavox CVL325 Видео Камера видео камера за Замена на Батеријата.Magnavox CVL325 Видео Камера видео камера Замена на Батеријата имаат една година гаранција кога се користи под нормални услови.Хемија : ЗАПЕЧАТЕНИ оловни БАТЕРИИ НЕ-SPILLABLE.Спецификации : Напон : 12 V, Капацитет : 2300m Ah.Исто така, може да се користи за овие модели : Canon CR-30 A, F1000 S, Кертис Mathes PV-800, JC Penney 686-5110, NEC CV-40 U, Panasonic AFX12, AG-160, AG-170, AG-180, AG-400 P, AG-6400, AG-7400, AG-88 R, PK-956, PV-210 Заменува : Canon BP-10/A, BP-100, BT-30 A, General Electric 1 CVA155, Panasonic LC-S2012, LC-SA122 R3 CU, PV-BP80, PV-BP88, "ФОЛКСВАГЕН" -VB30. Еден 12 V 2.3 Ah батерија SLA батеријата за Magnavox CVL325 Видео Камера видео камера за Замена на Батеријата .Батерии обезбедени од страна на Right Price Батерии за Magnavox CVL325 Видео Камера видео камера Заменетата Батерија се од висок квалитет, со цел да ги исполнуваат или надминуваат оригиналните ОЕМ спецификации.Тие беа произведени од страна на ISO сертифицирана компании.Потрошените батерии од Magnavox CVL325 Видео Камера видео камера Замена на Батеријата треба да се отстранува правилно, како на локално така и на федералните регулативи.Распрашајте се за нашиот бесплатен батеријата за рециклирање на услугата.Замена на батерии за Magnavox CVL325 Видео Камера видео камера Заменетата Батерија се носат една година целосна гаранција и 30 дена гаранција за враќање на парите.Спецификации : Напон : 12 V, Капацитет : 2300m Ah, Хемија : Запечатени оловни.Исто така, може да се користи за овие модели : Canon CR-30 A, F1000 S, Кертис Mathes PV-800, JC Penney 686-5110, NEC CV-40 U, Panasonic AFX12, AG-160, AG-170, AG-180, AG-400 P, AG-6400, AG-7400, AG-88 R, PK-956, PV-210 Заменува : Canon BP-10/A, BP-100, BT-30 A, General Electric 1 CVA155, Panasonic LC-S2012, LC-SA122 R3 CU, PV-BP80, PV-BP88, "ФОЛКСВАГЕН" -VB30.

Избор на купувачот..