• Ново
ellesse Ромската Песна Врвот
zoom_in

ellesse Ромската Песна Врвот

DEN 2159.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Произведено во САД или Увезуваат.Патент затворање.Машина За Миење.Ellesse Облека Големина Chart Bring спортски стил на вашиот изглед со мазна полиестер Ellesse® Ромската Песна Врвот кој рамен поврзана детали во јака, полите, и манжетни.На врвот flaunts везени логото детали во градите, со целосна должина патент, долги ракави, со шари детали, рачно џебови, и директно hemline. 100% полиестер.Машина за миење ладно и линија за да се исуши.Увезени.

Избор на купувачот..