• Ново
Жените Гласник Crossbody Паричникот Торба за полнење за Motorola Мото G200 5G, G71 5G, G51 5G, G41, G31, G Моќ 2022, E30
zoom_in

Жените Гласник Crossbody Паричникот Торба за полнење за Motorola Мото G200 5G, G71 5G, G51 5G, G41, G31, G Моќ 2022, E30

DEN 599.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Мобилен телефон crossbody чанта е направен од висок квалитет на трајни СТП кожа материјал со мека внатрешна linging, да се избегне триење на телефонот и да предизвикаат штета.Crossbody телефон торба не само што имаат голема sturcture но практичноста можете, исто така, како мала crossbody чанта одличен избор за вашиот errand.Овој стилски мали crossbody кеси за жените совршена големина за да одговара на паметни мобилни телефони со екран со големина од 7 инчи и подолу, crossbody мобилен телефон торба целата имаат мулти џебови дизајн и пространа соба која може да се одржи пасош, кредитни картички, копчиња, кармини, слушалки, билети, парични средства и класифицирање на вашите лични мали предмети.Мали crossbody purses за жените доаѓа со монтажни и прилагодливи рамо, рака за мулти начин се носат, може да се носи како crossbody мобилен телефон purses за жени, или мобилен телефон торба за жените.Отстранлив синџир на рака, рака : 65.25 во (165cm), пад : 28in (71cm).Надворешни димензии : W : 7.75 во Ј : 1.75 во H : 6.25 во; Видиме оддел димензии : W : 7.25 во Ј : 1in H : 5in; Компатибилен со за полнење за Motorola Мото G200 5 G/ Мото G71 5 G/ Мото G51 5 G/ Мото G41/ Мото G31/ Мото G Моќ (2022)/ Мото E30/ G Чиста/ Мото E40/ Мото G60/ Мото G50 5 G/ Edge (2021) / Edge 20 Фузија/ Мото G60 S/ Edge 20 Pro/ Edge 20/ Edge 20 Лајт/ еден 5 G UW ace/ Пркоси (2021)/ Мото G20/ Мото G60/ Мото G40 Фузија/ Мото G100/ Мото G50/ Мото G10 Моќ/ Мото E7 Моќ/ Edge S итн.Мали crossbody чанта идеална опција за надворешна употреба (одење, кампување, шопинг итн.) и патување, секојдневниот живот се користи како добро.Crossbody телефон торба е модерен, практични и мулти-функција на дизајнирање и удобен за носење.Мобилен телефон чанта crossbody исто така, најдобра идеја како мала роденден Празник Божиќ подароци за жените.Жените Мулти-функција Crossbody Чанти Мобилен Телефон Паричникот Спојки Чанта Вечер Перниче за Патување Одење во Шопинг Кампување телефонот чанта торба е изградена со трајни, и stitched, СТП Кожа материјал Пред телефон оддел со магнетни размавта да се спречи телефон од удари и гребнатини 12 слотови за бизнис кредити картички лична карта прозорец слот Бил слот за пари, чекови, сметки, итн.Слот зад картичка слотови 2 Слотови & a zippered слот Видиме оддел, Димензии : W : 7.25 во Ј : 1in H : 5in Отстранлив синџир рака за Рака : 65.25 во (165cm) се Откажат : 28in (71cm) Надворешните Димензии : W : 7.75 во Ј : 1.75 во H : 6.25 во Компатибилност за полнење За Motorola Мото G200 5 G, Мото G71 5 G, Мото G51 5 G, Мото G41, Мото G31, Мото G Моќ (2022), Мото E30, G Чиста, Мото E40, Мото G60, Мото G50 5 G, Работ (2021), Edge 20 Фузија, Мото G60 S, Edge 20 Про, Edge 20, Edge 20 Лајт, еден 5 G UW кец на десетка, Пркоси (2021), Мото G20, Мото G60, Мото G40 Фузија, Мото G100, Мото G50, Мото G10 Моќ, Мото E7 Моќ, Edge S, Мото E6i, Мото G10, Мото G30, Еден 5 G кец на Десетка, Мото G Моќ (2021), Мото G Игра (2021), Мото E7, Мото G 5 G, Razr 5 G, Мото G9 Плус, Мото G 5 G Плус, Мото E7 Плус, Мото G9 Моќ, Еден Фузија+, Мото G Брзо, Мото E (2020), Мото G Pro, Edge+, Edge, Мото G8 Моќ Лајт, Мото E6s (2020), Мото G8, Мото G8 Моќ, Мото G Моќ, Една Хипер.

Избор на купувачот..