• Ново
ИкарХера Бела Лицето Кревет Спа Стол Тетоважа Кревет, Стол, со Крпа на Носителот & Столче
zoom_in

ИкарХера Бела Лицето Кревет Спа Стол Тетоважа Кревет, Стол, со Крпа на Носителот & Столче

DEN 7679.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Густа пена подложка за нозе, седиште и backrest перница.Санитарните Хартија Држачот.Удобно винил ПВЦ материјал.Отстранлив лице перница.Отстранлив оружје одмор.Потпирачи за глава прилагодлив, backrest и ногата одмор.Основни не е секогаш лошо.Конотации може да укажуваат на зборот е здодевен, или воопшто, но ако тоа се добива на работа, whos се жалат?На "Хера" обраснат кревет е класичен решение за било која масажа терапевт или лицето техничари опрема потреби.Нејзината густа пена перници и ПВЦ винил тапацир обезбедува вашиот клиент удобно искуство, додека целосно прилагодливи делови обезбеди разновидност во подесување.Отстранлив лице перница и арм почива понатаму комплимент флексибилност и персонализација на функцијата.Заврши со придружни санитарни хартија носителот, на "Хера" негува лесно чистење и одржување.Карактеристики : Густа пена седиште, backrest, и подложка за нозе перници.Удобно ПВЦ винил материјал.Отстранлив лице перница и арм почива.Прилагодливи седиште, backrest, и подложка за нозе.Санитарните хартија држачот.Спецификации : Должина : 66.5" Width со Оружје : 29.25" Height : 25.75" Ширина на Столица : 21.75" Тежина Капацитет : 300 кг.Некои собранието е потребно.

Избор на купувачот..