• Ново
Falk 1110 03501 Сјајна Nuganza, 54 x 25 yd, Бела
zoom_in

Falk 1110 03501 Сјајна Nuganza, 54 x 25 yd, Бела

DEN 1990.08

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Цврсто Вткаена пребивање со сјаен изглед.Се користи за матурска или свадба фустани.Пакетот содржи 25 метри.Земја на Потекло : сад.Falk-сјајна nuganza : Бела.На цврсто ткиво пребивање со сјаен изглед и различни бои.Се користи за матурска или свадба фустани.Направете украси за свадби или специјални настани.Овој пакет содржи 25 метри од 54 инчен широк 100percent најлон nuganza.Произведено во САД.

Избор на купувачот..