• Ново
2021 Topps Серија 1 Бејзбол Њујорк Mets База MLB Рака Средено Тим Поставена во Близина на Нане да Нане Состојба на 12 Картички: 53 Андрес Gimenez РК - 56 Стивен Matz - 78 Дејвид Петерсон
zoom_in

2021 Topps Серија 1 Бејзбол Њујорк Mets База MLB Рака Средено Тим Поставена во Близина на Нане да Нане Состојба на 12 Картички: 53

DEN 811.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Њујорк Mets.Topps Серија 1. 2021. База Тим Во Собата.Акции Слика Користи - Директно од Кутијата Рака Средено. 2021 Topps Серија 1 Бејзбол Њујорк Mets База MLB Рака Средено Тим Поставена во Близина на Нане да Нане Состојба на 12 Картички : 53 Андрес Gimenez РК - 56 Стивен Matz - 78 Дејвид Петерсон РК - 84 Пит Алонсо - 106 Брендон Nimmo - 127 Вилсон Рамос - 155 Сетх Lugo 163 Ј. Д. Дејвис - 170 Јаков de Grom Лига Лидери - 185 Amed Rosario - 200 Јаков de Grom - 210 станувај!.

Избор на купувачот..