• Ново
Тетоважа Пракса Страна, Меки Силиконски Пракса Лажни Рака Високо Симулација Лесно Боење Манекен Страна на Екранот и Декорација за Тетоважа Магазин(Лево)
zoom_in

Тетоважа Пракса Страна, Меки Силиконски Пракса Лажни Рака Високо Симулација Лесно Боење Манекен Страна на Екранот и Декорација за

DEN 693.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Мека и Издржливи】Тетоважа пракса рака направен од високо-квалитет со силиконска материјал и слично lifelike човечка рака, се обезбедува на ноктите манекен рака мек, флексибилен, трајни, еко-пријателски, лесно чистење и не е лесно да се скрши. 【Висок Квалитет】Овој лажен рака е произведена од страна на возрасната машка рака во иста големина на односот.Линиите се јасно видливи, крајно реални.Може да се користи за тетоважа пракса и да се подобри тетоважа техники, практична алатка. 【Повеќе Usages】На тетоважа на раката може да се користи за тетоважа пракса и да се подобри тетоважа техники, и тоа исто така може да се користи за прикажување и декорација за да го означите artistries и техника во тетоважа продавница. 【Најдобар Подарок】На силиконски пракса рака има вистински контури и линии, и можете да вежбате различни тетоважа вештини на рацете да ви помогне да научат како да се тетоважа contoured делови од телото.Тетоважа пракса рака е најдобар подарок за искусни тетоважа уметници и почетници. 【Известување】3 D тетоважа пракса раце може да се практикуваат и да се прикаже подобро од станот тетоважа кожи.Поради густината на материјалот, можеби ќе треба да се повтори шема неколку пати подобро да го задржат мастило на пракса рака за подобро да се работи.Функција : 1. Тетоважа страна е изработена од мек силикон и слично lifelike човечка рака.2. Лесен за ракување и боење, јасно видливи текстура, исклучително автентични.3. Произведени од страна на возрасната машка рака во иста големина сооднос, високо симулација.4. Може да се користи за тетоважа пракса и да се подобри тетоважа техники, практична алатка.5. Исто така, може да се користи за прикажување и декорација за да го означите техника во тетоважа продавница.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Тетоважа Пракса Hand Material : Силикони Должина : Околу. 20cm / 7.9 in Optional Тип : Левата Рака, Десната Hand Package Листа : 1 x Тетоважа Пракса Лево Handor1 x Тетоважа Пракса Право Hand Note : Бидејќи на различни монитори, слики и објекти може да имаат малку боја разлика.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Избор на купувачот..