• Ново
Diversey Плаза Плус Sealer, 640 Оз. (5104933)
zoom_in

Diversey Плаза Плус Sealer, 640 Оз. (5104933)

DEN 25.92

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Се продаваат како 1 Секој.Долго-траен, високо сјаен течни sealer. 640 оз.по Envirobox.Се користи за запечатување и завршна носи гранит, мермер, terrazo, како и други камен подови.Производ фоки и завршува, може да се примени, одржува и отстранети како и секој обичен крај.Доаѓа во млечно бела.Безбедност На Податоци Лист.Безбедност На Податоци Лист.Збогатување на тротоарите со овој Diversey Плаза Плус тешко површината на подот sealer и заврши.Подобрување на квалитет и издржливост на тротоарите со оваа тврда површина кат sealer и заврши.Составот е безбеден за употреба на тула, гранит, terrazzo, чеша, каменолом плочка, и повеќе други материјали, нудејќи широк спектар на можни значења, и на себе-израмнување соединение дава дури и заврши.Оваа Diversey Плаза кат sealer и заврши доаѓа во 5-галон Envirobox, обезбедување на доволно за високо-волумен тротоарите потреби.Долго-траен, високо сјаен течни sealer. 640 оз.по Envirobox.Се користи за запечатување и завршна носи гранит, мермер, terrazo, како и други камен подови.Производ фоки и завршува, може да се примени, одржува и отстранети како и секој обичен крај.Доаѓа во млечно бела.Безбедност На Податоци Лист.

Избор на купувачот..