• Ново
001 50KG повеќенасочни Дрвена или Метална Врата Лизгачки Хардвер Виткање Внатрешни работи, Вратата се Движат Партиција Вратата за полнење Мулти-Патеката Поврзување (1
zoom_in

001 50KG повеќенасочни Дрвена или Метална Врата Лизгачки Хардвер Виткање Внатрешни работи, Вратата се Движат Партиција Вратата за

DEN 599.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Погоден за дрвени и метални вратата рамки.Погоден за врати со дебелина поголема или еднаква на 20mm.Погоден за дрвени и метални вратата рамки.опис на производот Универзален мобилен дизајн, универзалниот тркала движење може да направи вратата се претвори и да ги чува по волја, лесно да ги промените поделба на метод, и за реализација на флексибилни комбинација на просторот.Анти-заглавени тркала дизајн, овој производ додава страна цевка, така што виси тркала, исто така може да планирам непречено кога тоа е странично.Овој производ има две спецификации на 50cm и 100cm.

Избор на купувачот..