• Ново
CountryArtHouse Крем Текстура Киселина Слободни 18x24 Слика Рамка Душеци со Бела Core Bevel Намали за 13x19 Слики - Одговара 18x24 Рамка - Пакување од 100 Душеци - со Кеси & Backings
zoom_in

CountryArtHouse Крем Текстура Киселина Слободни 18x24 Слика Рамка Душеци со Бела Core Bevel Намали за 13x19 Слики - Одговара 18x24

DEN 2131.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100-Pack w/ Backings & Јасно Кеси.Ќе добиете 100 Индивидуални Душеци, Backings и Кеси.Киселина Слободни, Бела Core 4-Ply Душеци.Вкупната Големина 12" x 16" - Bevel Сече Отвор со Големина од 8" x 10.5" за 8.5" x 11" Фото.Поддршка и Јасна Кеси СЕ опфатени со оваа опција.Нашите Киселина-Слободен matboards се 4-ply и функција Бела Јадро.Со вкупна големина од 18" x 24", овие душеци се вклопуваат во 18" x 24" рамки.Секој мат е bevel намали за да се зголеми вашиот 13" x 19" фотографии.Вистинските мат отворање големина е 12.5" x 18.5" инчи, така што тоа може да безбедно и сигурно прикажете го вашиот 13" x 19" фотографија, уметност, needlepoint, знак, итн.Вклучува подлога и кеси.

Избор на купувачот..