• Ново
KMMK Плакарот Entryway Ходникот Двојно-Layer Едноставни Дрвени Чевли Багажник, Мулти-Цел Чување на Решетката и Клупи Коридор Чевли Рек Складирање Организатор & Ходникот (Бо
zoom_in

KMMK Плакарот Entryway Ходникот Двојно-Layer Едноставни Дрвени Чевли Багажник, Мулти-Цел Чување на Решетката и Клупи Коридор Чевли

DEN 813.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Самостојна вертикална чевли рек обезбедува одлично за складирање и организација за секоја соба.Изгледот е едноставна и дарежлив, таписерии изработка, убава и практична.Едноставен дизајн и правото должина може да се користи како клупата да се сместат две лица се седи удобно.Практичен и разноврсна : тоа е чевли рек; тоа е, исто така клупата; удобен и практичен, искористување на просторот.На чевли решетката може да се одржи 3-4 пара на чевли за да се направи простор повеќе чисти.Удобно и дише лен перница; бамбус рамка и клупата нозе, јасно текстура, нежен допир, цврст, силен носивоста;.

Избор на купувачот..