• Ново
JYDQM Отпад, Отпадоци,Ѓубре Може Коло корпата за Ѓубре со Ashtray и Отстранлив Внатрешна Кофа, Фрлија Алуминиум Ѓубре за Отпадоци за Парк Градина Сценско Место Голем Капа
zoom_in

JYDQM Отпад, Отпадоци,Ѓубре Може Коло корпата за Ѓубре со Ashtray и Отстранлив Внатрешна Кофа, Фрлија Алуминиум Ѓубре за Отпадоци

DEN 837.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

●Мешавина на Декоративни Линискиот Плочи и Нерѓосувачки Челик Ashtrays да се Помогне во подобрувањето на Отворен Простор, Додека Одржување на Чиста. ●Направен од Високо-Квалитет Фрлија Алуминиум, Овој Отпад Сад Врши Добро И во затворени простории и на Отворено, и е Солиден. ●Надворешниот Када Има Отвор Кој Ви Овозможува да ја Отфрлите на Отпадот, Без да се Допира Капакот и да се Избегне Нечисти Раце. ●Голем Капацитет Внатрешна Кофа со Рачка за Лесно Движење и Чистење. ●Ретро Шема Дизајн, Повеќе Расположение и Поубав.Погоден за Повеќето Јавни Места.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.Име : Отворено корпата за Ѓубре / Надворешна Ѓубре Bin Material : Фрли Aluminum Size : 40 Cm x 83 Cm/15.7 Инчен×32.6 Inch Usage Сценарија : Хотелот Лобира, Courtyards, Плоштади, Трговски Центри, Паркови, Железнички Станици и Други Отворено Места.Прашува : Не содржи Декоративни Елементи Прикажани во Производот Фотографија.Времето за испорака е 15-25 Дена, Ако Сеуште НЕ Може да ги Примите Вашата Нарачка по истекот на 30 Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас.Благодарение на Рачни Мерења на локации, Може да Има Некои Грешки, ве Молиме Овозможи 3-5 Cm Разлика, Ви Благодарам.Бидејќи центарот на Вниманието и Различни Луѓе Имаат Различни Сфаќања за Боја, Може да Биде Одредена Боја, Но Во Разумни Граници, ве Молиме бирајте Внимателно.Ако Ви Треба Други Стилови, ве Молиме Контактирајте Ме, Нашата Продавница Има Различни Стилови и Бои, Можете да Одат на Мојата Продавница за да ја Видите.Ние Веруваме Дека Можеме Да ги Задоволат Вашите Потреби со Производи, Ако Најдете Било какви Проблеми со Нашите Производи, ве Молиме да се Чувствуваат Слободни да не Контактирате преку е-Маил да Resoe Прашањето.Го поздравуваме Вашиот Споделување и Повратни информации, Така Што Ние Може да Ви Обезбеди со Подобри Производи и Услуги.

Избор на купувачот..