• Ново
FAIRBANKS SD-26-2448-HC/411 Платформа Камион,Капа 3200 Lb,24x48
zoom_in

FAIRBANKS SD-26-2448-HC/411 Платформа Камион,Капа 3200 Lb,24x48

DEN 13021.44

Износ
check Во форма достапна за нарачката

FAIRBANKS SD-26-2448-HC/411 Платформа Камион,Капа 3200 Lb,24x48. Платформа Камион, Капацитет 3,200 lb, вкупна Висина 33 5/8 во вкупна Должина од 48 во вкупна Ширина 24 во, Дек Изградбата на Цврсти, Дек Материјал Челик, Дек Крај/Слој Прав Обложени, Дек Мерач 12 ga, Дек Висина 8 5/8 во, Дек Должина 48 во, Дек Ширина 24 во, Дек Површината Мазна, Рамка Материјал Челик, Рамка Крај/Слој Прав Обложени, Рачка Тип Отстранлив Воскресна, од Страна на Панел Тип Не Страничните Панели, Број на Платформи 1, Зелена Боја.

Избор на купувачот..