• Ново
whl Лажни Ноктите 3 Поставува Жолто-Зелена Тебе Artificail Нокти Долги Светла Масло Лажни Нокти Прес-на Ноктите Помине Печ (Боја : Зелена)
zoom_in

whl Лажни Ноктите 3 Поставува Жолто-Зелена Тебе Artificail Нокти Долги Светла Масло Лажни Нокти Прес-на Ноктите Помине Печ (Боја

DEN 215.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да ја промените секој ден, без разлика дали тоа е една партија или секојдневниот живот, тоа е совршен избор.Исто така, може да биде дадена како подарок на семејството, пријатели, сестри, девојки, сопруги и мајки.Фатете повеќето модерни граница тренд, според модата.Удобен операција, нема потреба да се пече.Постојат многу видови на нокти, кои се дизајнирани според големината на Азиските жени ноктите.Тоа е повеќе дише, не ги оштетува ноктите и не треба да се изостри на ноктите.Добредојдени да ги споделат, ако имате било какви забелешки или предлози, ние ќе го слуша внимателно и да се подобри.Ноктите лепак : за week Jelly двострано лента : 1-3 days1 set = 24 парчиња на nails Note : броеви на задната страна на ноктите се дофат на рака, тие се лесно да се носат кога тие се заглавени на задната страна, па бебиња може да се направи разлика помеѓу предниот и задниот дел, а потоа се држи!Овој производ не содржи лепак➤не вклучува декоративни елементи прикажани во производот фотографии.Поради прирачник за мерење, некои грешки може да се случи, ве молиме овозможи 3-5cm разлика, ви благодарам.♡Како рефлектори и различни луѓе имаат различни сфаќања на бои, може да постојат одредени бои, но во разумни граници, ве молиме бирајте внимателно.Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои, можете да го проверете во мојата продавница.☪Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со високо-квалитетни производи.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил да се реши problem If постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил во време, и ние ќе ги преземе иницијатива за решавање на проблемот.

Избор на купувачот..