• Ново
Skinit Јасно Таблета Случај Компатибилен со iPad Воздух 10.9 во (2020) - Официјално Лиценцирани NHL 2021 Стенли Купот Тампа Беј Молња Дизајн
zoom_in

Skinit Јасно Таблета Случај Компатибилен со iPad Воздух 10.9 во (2020) - Официјално Лиценцирани NHL 2021 Стенли Купот Тампа Беј Молња

DEN 2272.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Случај компатибилен со 2020 4-та генерација на i Pad Воздух 10.9-инчен. 4 Агол Воздушен Џеб Шок Браници да ги заштити вашиот i Pad Воздух од секојдневните паѓање и оштетување.Тенок, компактен & тенок таблета случај конструкција со шок-апсорбирање на воздухот џеб агли.Заврши со индустријата-водечки 3 M винил decal.Конструиран за прецизна i Pad Воздух 10.9 во (2020) Случај се вклопуваат.Персонализирајте го и заштита на вашиот 2020 4-та генерација на Apple i Pad воздухот со 2021 Стенли Купот Тампа Беј Молња Јасно 10.9 Случај со Skinit.i Pad Воздух заштитна Случаи се јасни и дизајниран да се вклопуваат во 2020 10.9-инчен i Pad Воздух 4. Тој има 4 агол воздушен џеб шок браници со покрена пред рамки, што значи дополнителна заштита за вашиот i Pad Воздух екран.На Тампа Беј Молња decal кожата која е украсена, на задната страна го прави овој i Pad Воздухот 4 случај навистина уникатен и стилски!.

Избор на купувачот..