• Ново
4pods RGB Led Рок Светла + 6inch Тенок led Светло бар
zoom_in

4pods RGB Led Рок Светла + 6inch Тенок led Светло бар

DEN 1703.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

МУЛТИ-ФУНКЦИЈА - Со брз bluetooth конекција, овие RGB рок светлина колекции нуди 16 милиони бои и може да се DIY различни осветлување сценарија(боја, светлина, треперење фреквенција), и промена на светилки го следи ритамот на музиката.Нека ви треба повеќе да се забавуваат на патот.ВИСОК КВАЛИТЕТ LED ЧИП - 4 led тркала underglow рок светлина се организира со 3 x 3 W Висок Квалитет Led диоди Чипови, повеќе отколку на други рок светлина колекции.Висок квалитет LED чипови обезбедуваат посветла светлината под помала потрошувачка на енергија.ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ - IP68 водоотпорен, прашина-доказ и ' рѓа-доказ изградба, возење преку било поројниот дожд или груби снег времето.Ние тест на подземни светла за автомобили под вода за 3 часа последователно и сите тие работат добро.Ве молиме обрнете внимание на водоотпорен на контролорот, ве молиме да не ја изложуваат кон надвор.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Ние се надградува на АПЛИКАЦИЈА за контрола на 1-4 поставува камен светла со еден телефон.Со цел да се избегне да не се поврзувате прашање, pls бидете сигурни да ја преземете стан со скенирање на QR кодот од настава.,компатибилен со i OS 7 или Андроид 4.3, погоре.ШИРОКА ПРИМЕНА - 4-Парчиња рок светла за камиони се универзални одговара за влезен напон на DC 9-32 V, Одговара на повеќето АВТОМОБИЛ, Off Road, 4 X4, Камион, АТВ / SUV, Брод итн.Светлата исто така може да се Примени на Шасија Светла, Дек Светла, Амбиентална Светлина.Ако ви треба продолжување жица, ве молиме да ги купите asin : B0828 MHXKQ.Ако ви треба 8pods рок светлина,ве молиме да ги купите asin : B07 RK1 VM9 Y.Ако ви треба 6pods рок светлина,ве молиме да ги купите asin : B08 DF8 JDM1. 4pods RGB Led Рок Светла + 6inch тенок led светло бар.

Избор на купувачот..