• Ново
Омега 42000C Црна Низок Профил, Пренос Џек - 1 Тон Капацитет
zoom_in

Омега 42000C Црна Низок Профил, Пренос Џек - 1 Тон Капацитет

DEN 3887.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Хидрауличен систем е заштитена од внатрешни штета од патентирана заобиколат механизам, НИ патент број : 5,946,913. Прилагодливи глава може да биде со наслов,, напред, назад, и од страна на страна за оптимално усогласување на пренос топ модел и игли.Безбедност оптоварување-ограничување на синџир е од витално значење за подигање и спуштање.Солиден челични тркала и четири (4x) полно завртување топката имајќи casters овозможуваат лесно движење и позиционирање на пренос на џек.Корисникот пријателски 360 степени ротирачкото, транспорт приклучок за максимална мулти-насочен операција.Сè што Ви Треба од Подот Стил Пренос Jacks Omega 42000 C Пренос Џек е Омега 1 Тон кат стил пренос џек, што дава можност да се подигне од 7-7/8 Инчен да 33-1/2 Инчи од височина.Тоа карактеристики на безбедноста оптоварување-ограничување на синџир да ви даде заштита од кревање и спуштање.Во исто време, се прилагодува глава може да се поместување напред, назад, и од страна на страна за оптимално усогласување на пренос топ моделот Макс Висина : 33-1/2 Инчен; - Џек Големина : 39-3/8 x 19-1/8 Инчен - Седло База : 14-1/8 x 7-7/8 Инчен - GW : 200 Кг Омега 42000 C кат стил пренос џек е поддржана од страна на целосна една година гаранција од датумот на купување.Кликнете на копчето за сега да ја добиете Вашата Омега 42000 C Кат Стил Пренос Џек.

Избор на купувачот..