• Ново
KLgeri Симулација на Животните Градинка Schoolbag Мало Девојче Момче 2 3 4 години Бебе Деца Ранец (жолта тигар)
zoom_in

KLgeri Симулација на Животните Градинка Schoolbag Мало Девојче Момче 2 3 4 години Бебе Деца Ранец (жолта тигар)

DEN 1245.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Име : Дете цртан филм животинско ранец.Материјал : полиестер влакна.Големина : L*W*H=25.5*21.5*15.5 см (10*8.4*6.1 инч), тежина 270g (околу 0.6 фунти), погоден за висина 80-100cm, погоден за деца на возраст од 2-4.5. Боја : жолта тигар, розова зајакот, розев еднорог, сиво маче, црвена лисица.Карактеристики : симулација дизајн на животните ранец е многу симпатична и е добар партнер за деца; кожа-friendly мек материјал, вклучувајќи кој се одвојува за безбедност на влечење јаже, анти-изгубени дизајн; водоотпорен дизајн, ултра-лесен и дише, тежи само 270g, без оптоварување за деца да се носат , Силен капацитет за складирање; H-во облик на прилагодливи рамо, рака, стабилни и не се лизга; светли бои и слатки форми, е добар подарок за бебиња.Име : Дете цртан филм животинско ранец Материјал : полиестер влакна Боја : жолта тигар, розова зајакот, розев еднорог, сиво маче, црвена лисица Големина : L*W*H=25.5*21.5*15.5 см (10*8.4*6.1 инч), тежина 270g (околу 0.6 фунти), погоден за висина 80-100cm, погоден за деца на возраст од 2-4.5. Карактеристики : симулација дизајн на животните ранец е многу симпатична и е добар партнер за деца; кожа-friendly мек материјал, вклучувајќи кој се одвојува за безбедност на влечење јаже, анти-изгубени дизајн; водоотпорен дизајн, ултра-лесен и дише, тежи само 270g, без оптоварување за деца да се носат , Силен капацитет за складирање; H-во облик на прилагодливи рамо, рака, стабилни и не се лизга; светли бои и слатки форми, е добар подарок за бебиња.

Избор на купувачот..