• Ново
ShiSyan Инвалидски Колички Лесни Виткање На Таложење Засилување Прирачник За Виткање Количка Попреченост И Старите Лица Возење Медицински Возрасни Медицински Потро?
zoom_in

ShiSyan Инвалидски Колички Лесни Виткање На Таложење Засилување Прирачник За Виткање Количка Попреченост И Старите Лица Возење Медицински

DEN 1132.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направени од високо квалитетни алуминиумски легури + EV оксфорд ткаенина, светлина и водоотпорен, отпорен на корозија, лесен за транспорт и чување.Оваа количка е ергономски дизајниран - постои голем џеб во задниот дел на количка за вашата колекција.Две handbrakes на големите тркала се лесен за употреба и многу чувствителни.Виткање и преносни може да биде ставен зад автомобилот, заштеда на простор, да се качите и преносни, подарок тркала патна торба, удобен, шок апсорбер заградата содржи шок апсорбер пролет, заден само-сопирање, безбеден и сигурен.Погоден за постоперативна рехабилитација, стари, возрасни лица, бремени жени, адолесценти, нога непријатност, со посебни потреби, пациентите, падне, рани, остеопороза пациенти.Имаме стока безбедносни услуги.Ако производот што сте го добиле има проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние може да ви обезбеди со враќање на услугата.Користете го нашиот супер светло транспорт стол, лесно патување, патување лесно.На трајни транспорт стол, компактен дизајн, лесно може да се здипли, за да се олесни патувањето и складирање.Стол удобен сметководствена се справи.Ресторан тип постојан потпирач, во близина на маса и масата.Клипот овозможува кога не е во употреба за да го педалот за заклучување на страната на стол.Мека најлон и декорација на задните wheel.By напредни алуминиум.Имаме стока безбедносни услуги.Ако производот што сте го добиле има проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние може да ви обезбеди со враќање на услугата.

Избор на купувачот..